Inwestycja Powstańców Warszawy zrealizowana

OPIS INWESTYCJI

Firma Deweloper APKLAN zakończyła kolejny etap inwestycji (pierwszym etapem były apartamenty Hetmańska 62) w pobliżu kina Helios i restauracji McDonald o nazwie apartamenty Powstańców Warszawy 18.

To była 19-a inwestycja i 571-e oddane mieszkanie oraz cztero tysięczny metr powierzchni usługowej.

Budynek składa z sześciu kondygnacji nadziemnych w części południowej oraz siedmiu w części północnej. W podziemiach umiejscowiony jest garaż z siedemnastoma stanowiskami, na poziomie parteru znajdują się wielostanowiskowy garaż na 25 miejsc, oraz trzy niezależne garaże. W obrębie miejsc postojowych ulokowano zamykane pomieszczenia dla przechowywania rowerów i wózków dla dzieci bezpłatne dla mieszkańców

W poziomie pierwszego piętra od strony alei Powstańców Warszawy umiejscowiono jedyny lokal usługowo–biurowo-handlowy o powierzchni 110 m² . Pozostała powierzchnia budynku zajęta jest przez 59 mieszkań i apartamentów oraz części służące rekreacji mieszkańców. Na piątej kondygnacji zlokalizowano całoroczną część fitness (basen, sauna, siłownia) wraz zapleczem. 

Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w południowej Polsce i nieliczne w skali całego kraju oraz warto zauważyć, że wykonane bezpłatnie dla mieszkańców.

GALERIA INWESTYCJI